1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ket Bejb
Последна активност:
13 Јануари 2012
Зачленет:
17 Јуни 2008
Мислења:
96
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Роденден:
8 Август 1987 (Возраст: 32)

Сподели

Ket Bejb

Intern, 32

Ket Bejb последен пат беше виден (како):
13 Јануари 2012