1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Psychoo
Последна активност:
22 Јануари 2014
Зачленет:
1 Мај 2008
Мислења:
374
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
45

Ги следи 1

Пол:
Машко
Локација:
Ohrid

Сподели

Psychoo

Intern, Машко, од Ohrid

Psychoo последен пат беше виден (како):
22 Јануари 2014