1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Andrijeski
Последна активност:
26 Јуни 2015
Зачленет:
1 Март 2007
Мислења:
2,599
Допаѓања:
65
Поени од трофеи:
562
Роденден:
11 Јуни 1983 (Возраст: 37)
Веб-страна:

Сподели

Andrijeski

Gaining Experience, 37

Andrijeski последен пат беше виден (како):
26 Јуни 2015