1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Fiasco
Последна активност:
17 Јануари 2019
Зачленет:
2 Март 2008
Мислења:
3,036
Допаѓања:
203
Поени од трофеи:
837
Веб-страна:
Локација:
404

Сподели

Fiasco

Gaining Experience, од 404

Fiasco последен пат беше виден (како):
17 Јануари 2019