1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
loris
Последна активност:
4 Јуни 2020 во 20:20
Зачленет:
7 Мај 2007
Мислења:
626
Допаѓања:
54
Поени од трофеи:
432
Пол:
Машко
Локација:
Велес - Скопје
Занимање:
Програмер

Сподели

loris

Gaining Experience, Машко, од Велес - Скопје

loris последен пат беше виден (како):
4 Јуни 2020 во 20:20