1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
Fatihh
Последна активност:
4 oктомври 2019
Зачленет:
14 Април 2007
Мислења:
372
Допаѓања:
50
Поени од трофеи:
235

Ги следи 1

Следачи 3

Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Занимање:
Продажен Менаџер во IT Сектор Сааф Компјуери

Сподели

Fatihh

Gaining Experience, Машко, од Скопје

Fatihh последен пат беше виден (како):
4 oктомври 2019
  1. DaciSS
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Скопје
  Занимање:
  Продажен Менаџер во IT Сектор Сааф Компјуери
  Processor & Cooler:
  Intel Core i7 860
  Storage:
  1TB Western Blue + 240GB SSD KINGSTON ssdNOW V+
  PSU:
  SPIRE SILENTEAGLE 550W REAL
  RAM:
  4x 4GB DDR3 1600MHz Silicon Power
  VGA:
  GIGABYTE 4GB 750Ti GeForce
  Case:
  Case Chieftec UC-02B
  Mouse:
  Mouse A4Tech X-710BK Optical, Gaming, black
  Monitor:
  LG IPS24
  Keyboard:
  SAITEK GK200 Tactile Gaming Keyboard
  Motherboard:
  ASUS P7P55 LX
  OS:
  win10
  Прекар:
  BamBam
  Професија:
  Софтверски инженер
  Омилен цитат:
  The one real object of education is to leave a man in a condition of continually asking questions
  ( Bishop Creighton )
  Музика:
  Секаков вид на "TRANCE" + "Drum & Basses
  Програмски јазици:
  C,C++ , vB6, и др...
  Најчесто користени апликации:
  Banshee Music PLayer,Mozilla Firefox,C++ компајлери,Photoshop + Image Ready
  Омилен спорт:
  Фудбал + кошарка
  Интереси:
  Слушање музика, програмирање (сурфање), возење точак...

  Интеракции

  Содржина:
  Skype:
  fatix-
  Google Talk:
  history.prodigy87@gmail.com

  Потпис