Македонски веб страни

Дискусија во форумот 'Останато' започната од Lightlord, 7 Април 2007.

 1. cupe

  cupe
  Intern

  3
  0
  11 Септември 2008
 2. vlatko175

  vlatko175
  Gaining Experience

  311
  121
  15 Јули 2008
  badijala .com najdobar warez ,ali nesto go nema denovive dali znae nekoj sto se desi so nego
   
 3. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  74
  4 oктомври 2007
  Прочитај ги правилата,забрането е рекламирање на варез сајтови или форуми.
   
 4. Spaski91

  Spaski91
  Intern

  59
  0
  26 Септември 2008
 5. Tarabuka

  Tarabuka
  Баниран/a

  1
  0
  20 ноември 2008
 6. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
 7. daci92

  daci92
  Gaining Experience

  2,120
  159
  4 Февруари 2009
  Машко
  Студент
  http://mc-daci.webs.com
  Moja licna strana i rap forum, povelete zaclenete se ,samo da navestam deka 99% e na makedonski 1% na angliski
   
 8. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  @Tarabuka
  warez е забранет на it.com.mk како и линкување до форуми кои имаат warez. Ако се одлучите да го отстраните од вашиот форум, тогаш повторно поставете линк овде (и ве молам да не крадете туторијали од овде, или барем наведете извор)
   
 9. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  20,084
  20,168
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 10. mac-ufs

  mac-ufs
  Intern

  611
  19
  23 Април 2008
  Машко
  Developer
 11. kiko95

  kiko95
  Intern

  71
  3
  27 Април 2009
  http://www.kokino.org.mk/
  Да не заборавиме,
  едно од најубавите места во Куманово!:bravoska:
   
 12. prijatel-MKD

  prijatel-MKD
  Intern

  126
  32
  7 Мај 2009
  Машко
  Freelancer локации за сајбер просење!
 13. japan_6

  japan_6
  Intern

  24
  2
  8 Септември 2008
 14. Gogo

  Gogo
  Intern

  22
  0
  26 Мај 2009
 15. darknessdimi

  darknessdimi
  Intern

  218
  3
  5 Март 2009
 16. Dark_angelMKD

  Dark_angelMKD
  Gaining Experience

  558
  52
  4 Декември 2008
  Машко
  Компјутерски Сервисер/Веб Дизајнер/Програмер
 17. Mr.Jack

  Mr.Jack
  Gaining Experience

  523
  226
  9 Февруари 2008
  www.me-chitash.com
  www.banana.com.mk (интересна е замислата ама мора да се спасат од спамери, од кога ќе креираш профил одма имаш дозвола да пишуваш постови.)
  www.zapocni.com покерот и чатот им се добри
  www.zolta.com.mk
  И не сум админ на ниедна од овие не крекајте само спам воа ноа :)
   
 18. спиро_дт

  спиро_дт
  Intern

  278
  9
  1 oктомври 2008
 19. ficosmile

  ficosmile
  Intern

  21
  17
  23 Јануари 2009
  Машко
 20. MusicFreak

  MusicFreak
  Intern

  883
  48
  18 Јуни 2009
 21. M@RKO

  M@RKO
  Intern

  572
  22
  3 Јуни 2009
 22. Mr.Jack

  Mr.Jack
  Gaining Experience

  523
  226
  9 Февруари 2008
  ^ сајтот и форумот многу повеќе се концетрираат на шпански серии отколку холивуд. Ништо посебно
   
 23. MusicFreak

  MusicFreak
  Intern

  883
  48
  18 Јуни 2009
 24. kuzman0v

  kuzman0v
  Gaining Experience

  598
  74
  14 Декември 2008
  Машко
  некако ми изгледа како да ги имаш копирано повеќето од категориите од форумов, па и исти редослед имаш... :ua: Ако планираш да правиш сериозен форум, подобро земи си хостинг, не вака на бесплатните... А и ги има доволно такви сајтови/форуми кај нас:muahaha:
   
 25. Торпедо

  Торпедо
  Intern

  18
  1
  27 Декември 2009

Сподели