1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
M@RKO
Последна активност:
23 Јули 2019
Зачленет:
3 Јуни 2009
Мислења:
581
Допаѓања:
25
Поени од трофеи:
255
Роденден:
1 Август 1990 (Возраст: 29)

Сподели

M@RKO

Intern, 29

M@RKO последен пат беше виден (како):
23 Јули 2019