1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
TATA_MATA
Последна активност:
6 Јули 2020 во 00:51
Зачленет:
25 Март 2013
Мислења:
1,761
Допаѓања:
2,109
Поени од трофеи:
1,492
Пол:
Машко

Сподели

TATA_MATA

Unstoppable , Машко

TATA_MATA последен пат беше виден (како):
Прегледува скорешна активност, 6 Јули 2020 во 00:51