1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
draey
Последна активност:
20 Април 2019 at 03:24
Зачленет:
15 Јануари 2010
Мислења:
149
Допаѓања:
143
Поени од трофеи:
150

Следачи 1

Локација:
Куманово

Сподели

draey

Gaining Experience, од Куманово

... 19 Февруари 2014

draey последен пат беше виден (како):
20 Април 2019 at 03:24