1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
спиро_дт
Последна активност:
13 Август 2017
Зачленет:
1 oктомври 2008
Мислења:
278
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
105

Сподели

спиро_дт

Intern

спиро_дт последен пат беше виден (како):
13 Август 2017
  1. спиро_дт
   спиро_дт
   Поради одредени причини , односно не правилно фунцкионирање на на таговите во некој пост се појави таа логин форма , зошто на фејсбук и на уште 20 други страни и форуми не излегува таа форма , секаде ги користам истите слики од исто место ..
   Администрација во никој случај не требаша така да реагира, можеше да ме извести пола од нив и ме познаваат и знаат како да ме најдат.
   Го молам стефан да го објасни кодот кој наводно бил злонамерен и бил фишер ?
   кај видел он таков фишер незнам ЧД..
  2. dimitars
   dimitars
   Среди си потпис. Кога отворам на it.com.mk некој пост каде го има твојот потпис, ми се јавува форма за аутентикација:
   http://pic.mk/images/untitl1262718576.jpg
  3. Alexandar
   Alexandar
   VB as well :)
  4. Vlatzki
   Vlatzki
   Абе какви Дријм Титер...... Iron Maiden RULZZ!!! UP THE IRONS!!! А да, сум ги слушал овие твојте не се арни ич, шо да се прајт вистинско срање.

   @спиро_дт, абе кај си ти, жив ли си бе чоече никаде те нема бе бреее......
   Како е у Тетово, шо има ново има ли пички добри да наминам и ја некогаш?
   1. На спиро_дт му/ѝ се допаѓа ова.
  5. maximilian
   maximilian
   Dream Theater fan a? Niceee.... еден од најдобрите бендови шо сум ги слушнал RESPECT!!!
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Прекар:
  спиро
  Професија:
  Програмер/Веб дизајнер
  Музика:
  Metal i rock site vidovi
  omileni Progressive Metal i Power
  Програмски јазици:
  Visual Basic
  Delphi
  Pascal
  C/C++
  Најчесто користени апликации:
  Winamp / Visual Basic 6
  Омилен спорт:
  спиење