1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gamon
Последна активност:
20 Февруари 2020 во 17:10
Зачленет:
15 Септември 2014
Мислења:
495
Допаѓања:
493
Поени од трофеи:
205

Следачи 2

Роденден:
1 Јануари 1981 (Возраст: 39)
Локација:
orgrimar
Занимање:
bekrija

Сподели

gamon

Gaining Experience, 39, од orgrimar

брб афк 19 Септември 2014

gamon последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 20 Февруари 2020 во 17:10