1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mac-ufs
Зачленет:
23 Април 2008
Мислења:
611
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
105

Ги следи 2

Следачи 1

  1. Ac3
Пол:
Машко
Роденден:
29 Август 1988 (Возраст: 31)
Занимање:
Developer

Сподели