1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
darknessdimi
Последна активност:
27 Мај 2020
Зачленет:
5 Март 2009
Мислења:
220
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
180

Следачи 1

Сподели

darknessdimi

Intern

darknessdimi последен пат беше виден (како):
27 Мај 2020