1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
despotovikj
Последна активност:
7 Јули 2020 во 13:21
Зачленет:
7 Март 2014
Мислења:
1,057
Допаѓања:
516
Поени од трофеи:
355

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
20 Јануари 1995 (Возраст: 25)

Сподели

despotovikj

On your way to fame, Машко, 25

despotovikj последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing latest content, 7 Јули 2020 во 13:21