1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
Mao
Последна активност:
29 Мај 2020 во 15:17
Зачленет:
5 Јуни 2007
Мислења:
1,144
Допаѓања:
700
Поени од трофеи:
627

Следачи 2

Пол:
Машко

Сподели

Mao

On your way to fame, Машко

Mao последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 29 Мај 2020 во 15:17
  1. streetbond
   streetbond
   Mao druze ocaen sum denes probav da verificiram od tutunska visa akrtica preku drzava slovenija nejke ona standardnoto mi pisuva The credit card number you have entered cannot be verified. Only credit cards from approved countries may be used on PayPal. Sto chare da pravam daj pomogni mi cekor po cekor , ima li sansi uopste da se verifikuva ili treba pak odnovo profil
   1. Mao
    Mao
    druze kasno gledam, probaj brojot na kartickata napisi go so se praznite mesta xxxx xxxx xxxx xxxx namesto site brojki zaedno.
    6 Јануари 2014
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Processor & Cooler:
  Intel® Core™ i7-8700K
  Storage:
  Samsung Evo 970 M2 nVME SSD
  PSU:
  CM 850W M2 Silent Pro
  RAM:
  2 x Kingston Fury 8GB 3200Mhz
  VGA:
  Gigabyte GTX 1070 8GB Xtreme Gaming
  Case:
  CM HAF 922
  Mouse:
  Logitech MX Master
  Monitor:
  Dell U2718Q 27" 4K
  Motherboard:
  Gigabyte Z370 HD3P
  OS:
  Win 10 Pro