1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
daci92
Последна активност:
11 Декември 2017
Зачленет:
4 Февруари 2009
Мислења:
2,120
Допаѓања:
162
Поени од трофеи:
652
Пол:
Машко
Роденден:
Јули 15
Локација:
Скопје
Занимање:
Студент

Сподели

daci92

Gaining Experience, Машко, од Скопје

daci92 последен пат беше виден (како):
11 Декември 2017