1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
boriseto
Зачленет:
7 Јули 2013
Мислења:
321
Допаѓања:
272
Поени од трофеи:
205

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
6 Април 1990 (Возраст: 29)

Сподели