1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Скоти
Последна активност:
28 Мај 2020 во 21:22
Зачленет:
15 oктомври 2013
Мислења:
335
Допаѓања:
701
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Роденден:
5 Јануари 1992 (Возраст: 28)

Сподели

Скоти

On your way to fame, Машко, 28

Скоти последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Apple паметни телефони - генерална дискусија, 28 Мај 2020 во 21:22