1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
prijatel-MKD
Последна активност:
18 Декември 2016
Зачленет:
7 Мај 2009
Мислења:
126
Допаѓања:
33
Поени од трофеи:
80

Ги следи 1

Пол:
Машко
Занимање:
Freelancer локации за сајбер просење!

Сподели

prijatel-MKD

Intern, Машко

prijatel-MKD последен пат беше виден (како):
18 Декември 2016
  1. prijatel-MKD
   prijatel-MKD
   Аха! Најде ли ме?
   Тебе те немаше ли овде досега?
  2. paneval
   paneval
   ooo mac tuj si bil
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Занимање:
  Freelancer локации за сајбер просење!
  Прекар:
  пријателе бе!
  Професија:
  Сајбер просење!
  Омилен цитат:
  0123456789! Само десет цифри, а толку многу главоболие!
  Напишал: пријателот во 2009-та
  Програмски јазици:
  AS3
  - Не можеш да му замериш на философ што е глуп, да не беше, ќе беше физичар.
  - Математиката и логиката немаат ништо заедничко, иако откако ќе ја разбереш математиката таа станува многу логична, она што се променило не е математиката туку логиката.
  - Ако не знаеш како да пресметаш (квадратен) корен од идиот? Лесно е, нема потреба да се замараш со математика, само пронајди огледало и види го резултатот!?

  Потпис

  0123456789 -Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
  © prijatel-MKD