1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cupe
Последна активност:
23 Мај 2020 во 22:36
Зачленет:
11 Септември 2008
Мислења:
13
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
180

Сподели

cupe

Intern

cupe последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020 во 22:36