1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

13K членови

Дискусија во форумот 'IT.mk известувања' започната од AMD_fan, 5 Мај 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Nepoznat

  Nepoznat
  Intern

  11
  0
  27 Јули 2009
  Честитки, па до година уште една нула на таа цифра да се има.
   
 2. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,529
  1,197
  8 Декември 2009
  Честитки и од мене и дај боже да продолжиме со ова темпо.
   
 3. RFox

  RFox
  Intern

  380
  31
  13 Септември 2008
  Машко
  Само напред честитки!!!!
   
 4. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,899
  26,231
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Заедницата растееее честитот 7к членови t00t:zhurka:
   
  1 person likes this.
 5. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  On your way to fame

  4,841
  880
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Честитки :bravo: Нека се множат :)
   
 6. maximilian

  maximilian
  Gaining Experience

  1,064
  74
  26 Март 2008
  Нека растат експоненциално :bravo:
   
 7. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,346
  1,082
  3 Декември 2008
  Машко
 8. koki

  koki
  Gaining Experience

  257
  135
  3 Март 2010
  Честитки за ит.ком.мк и за сите членови во него :)
   
 9. Fearless

  Fearless
  Gaining Experience

  753
  188
  22 Јули 2009
  Машко
  За арно за убаво нека е :):)
   
 10. Supporter

  Supporter
  Gaining Experience

  850
  141
  31 Август 2008
 11. daci92

  daci92
  Gaining Experience

  2,120
  162
  4 Февруари 2009
  Машко
  Студент
  Cestitki :bravo: ,no sepak jas ne bi rekol deka se tolku ,da tolku se zacleneti ,no realno dali 3000 od niv pisuvaat na forumov ? tesko
  It go sledat mnogu poveke koj ne se clenovi ,ako gi zememe niv vo predvid gi ima i poveke od 10k
   
 12. krema

  krema
  Professor

  11,007
  10,542
  24 Јуни 2009
  Машко
  и од мене честитки со мал апел до оние кои што се пасивни во дискусиите да се активираат малку :)
   
 13. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  448
  117
  21 ноември 2009
  Машко
  Честитки и од мене :bravo:
   
 14. masterficx

  masterficx
  Gaining Experience

  1,345
  351
  5 Јули 2009
 15. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  Ајде аирлија нека е.
   
 16. Mr.Jack

  Mr.Jack
  Gaining Experience

  622
  352
  9 Февруари 2008
  Честитки, само да се множат.
  :)
   
 17. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,529
  1,197
  8 Декември 2009
  На арно нека е :):bravo:
   
 18. goce ilievi

  goce ilievi
  Intern

  633
  43
  2 Март 2010
  AJде аирлија нека е работата!!:)):))
   
 19. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,899
  26,231
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Поздрав до сите 8к членови :baknezh:
   
 20. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 21. Nakolce

  Nakolce
  Gaining Experience

  941
  87
  18 Септември 2009
  Ајде нека се множат !!!
   
 22. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  287
  18 Мај 2007
  /me slaps you.
   
 23. CofD

  CofD
  Intern

  259
  24
  17 Август 2010
 24. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,995
  505
  14 Април 2007
  Машко
  ајде па сеа и поголем процент од тие 8к да се активираат супер ке биде
   
 25. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,730
  2,397
  14 Декември 2010
  Машко
  Ајде нека се множат, позз до сите :bravo:
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...