1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Razor-mk
Последна активност:
17 Јуни 2019 во 12:06
Зачленет:
7 Јули 2013
Мислења:
116
Допаѓања:
59
Поени од трофеи:
110
Пол:
Машко
Роденден:
28 Јануари 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Razor-mk

Gaining Experience, Машко, 28

Razor-mk последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Локален проблем или вметнато во сајтовите ?, 17 Јуни 2019 во 12:06