1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SONY

Дискусија за SONY конзоли,игри, дополнителна опрема и сервиси - PlayStation 1, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation 4, PSP, Vita

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. SonicMK
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  410
 2. Cika
  Одговори:
  915
  Прегледи:
  72,212
 3. Psycore
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  3,172
 4. DelphiUser
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  1,403
 5. BorisSapphire
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  228
 6. Psycore
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  4,956
 7. BadGirl007
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  6,161

Опции за прикажување на темите

Вчитување...