• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Supporter
Реакции
141
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • ZDRAVO SUPPORTER NOV SUM TUKA ME INTERESIRA BIDEJKI SLUSNAV NEKOI MUABETI OD DRUGARI PA NE ZNAM DALI SE TOCNI SLUSNAV DEKA POSTOELA MASINA ILI RUTERCE ZA PRAVENJE SERVERI.SE KUPUVALA PA SI PRAVIS SERVERI I GI IZNAJMUVAS PO DRUGI AU ? CEKAM ODGOVOR DRUGAR
    BRAT ke mozes da mi pomognes da napravam cs server???sve napravav kako sto ti pisiuva vo tutorijalot !!! samo jas mozam da vleguvam na serverot . Dali treba da otvoram port na ruterot ili nesto drugo !!! PISI MI ODMA FALA ODNAPRED :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно