1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
RFox
Последна активност:
1 Јуни 2020 во 23:32
Зачленет:
13 Септември 2008
Мислења:
380
Допаѓања:
31
Поени од трофеи:
235

Следачи 4

Пол:
Машко
Роденден:
16 Февруари 1993 (Возраст: 27)

Сподели

RFox

Intern, Машко, 27

RFox последен пат беше виден (како):
1 Јуни 2020 во 23:32