1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
CofD
Последна активност:
13 Јули 2014
Зачленет:
17 Август 2010
Мислења:
259
Допаѓања:
24
Поени од трофеи:
182

Сподели