Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gdamjan
Реакции
2.531

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За Огласи

 • zdravo, imam problem so mojot skolski edubuntu lap top...nesto cepkav i izgleda sum napravil belja, ne mi otvara niedno video preku internet, na nekoi mi pisuva da go nadgradam adobe flash pleerot...nemoze da se nadgradi posto ne instalira niedna programa nadvor od tie sto si gi ima vo nego....kako da ja isparav rabotava? ako znaes pomagaj, se nerviram, nisto nemozam da pustam
  здраво друже, може ли да го пратиш преводот за македонски, или пак само овие 7 фајлови кои што се во acp панелот:
  attachments.php
  posting.php
  profile.php
  prune.php
  search.php
  styles.php
  users.php

  Останатото ми е све преведено, го преведов ова од новата верзија 3.0.10 а кога ќе биде комплет ќе го закачам на phpbb.com форумот и кај мене на форум за ако им треба да други да го симнат.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно