1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goce ilievi
Последна активност:
26 Јуни 2015
Зачленет:
2 Март 2010
Мислења:
633
Допаѓања:
43
Поени од трофеи:
252

Ги следи 4

Следачи 1

Роденден:
1 Август 1985 (Возраст: 34)

Сподели

goce ilievi

Intern, 34

goce ilievi последен пат беше виден (како):
26 Јуни 2015