1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nakolce
Последна активност:
25 Мај 2018
Зачленет:
18 Септември 2009
Мислења:
941
Допаѓања:
87
Поени од трофеи:
285

Ги следи 3

Следачи 3

Роденден:
27 Април 1994 (Возраст: 25)

Сподели

Nakolce

Gaining Experience, 25

Ако не си миЌо тогаш извини :D 27 Јуни 2012

Nakolce последен пат беше виден (како):
25 Мај 2018