1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
koki
Последна активност:
16 Јуни 2019 во 21:21
Зачленет:
3 Март 2010
Мислења:
247
Допаѓања:
130
Поени од трофеи:
130
Роденден:
4 Февруари 1988 (Возраст: 31)

Сподели

koki

Gaining Experience, 31

koki последен пат беше виден (како):
16 Јуни 2019 во 21:21