1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
JunkieMKD
Последна активност:
20 Јануари 2019 at 00:49
Зачленет:
3 Декември 2008
Мислења:
2,082
Допаѓања:
391
Поени од трофеи:
827
Пол:
Машко
Локација:
Струга
Занимање:
Електричар

Сподели

JunkieMKD

Gaining Experience, Машко, од Струга

JunkieMKD последен пат беше виден (како):
20 Јануари 2019 at 00:49