1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Cika
Последна активност:
24 oктомври 2019 во 02:12
Зачленет:
8 Декември 2009
Мислења:
2,385
Допаѓања:
940
Поени од трофеи:
727

Сподели

Cika

V.I.P

Cika последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Македонски Пошти- општа дискусија, 24 oктомври 2019 во 02:12