1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео и аудио продукција

Креирање на видео и аудио фајлови, софтвер, компресија и друго.

 1. Слушалки, звучници и аудио продукти

  Генерална дискусија за аудио продукти
  Теми:
  24
  Мислења:
  592
  Последно: Etymotic ER2XR слушалки Андреј, 27 Јануари 2020 во 17:11
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. SaleSk
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  810
 2. SaleSk
  Одговори:
  123
  Прегледи:
  26,707
 1. levko
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  450
 2. zdravkovskii
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  318
 3. zdravkovskii
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  323
 4. toshex
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  544
 5. Sludge.Factory
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,004
 6. zdravkovskii
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  2,452
 7. toshex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  317
 8. zdravkovskii
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  440
 9. sumi
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  865
 10. Sharlovski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  285
 11. toshex
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  654
 12. zdravkovskii
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,423
 13. zdravkovskii
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  210
 14. DeadWalker_
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  522
 15. imperial
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,372
 16. zdravkovskii
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  750
 17. gokica
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  596
 18. efto
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  873
 19. Whisky Vishera
  Одговори:
  161
  Прегледи:
  11,976
 20. StOrMK
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,068
 21. zdravkovskii
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  352
 22. FreakyDroid
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,140
 23. skullmonkey
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  853
 24. Nakolce
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,264
 25. Sharlovski
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  778

Опции за прикажување на темите

Вчитување...