1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
masterficx
Последна активност:
10 Мај 2020
Зачленет:
5 Јули 2009
Мислења:
1,345
Допаѓања:
349
Поени од трофеи:
602

Ги следи 2

Сподели

masterficx

Gaining Experience

masterficx последен пат беше виден (како):
10 Мај 2020