1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DarkDeFnx
Последна активност:
21 Февруари 2020 во 00:25
Зачленет:
20 Јули 2016
Мислења:
64
Допаѓања:
103
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко

Сподели

DarkDeFnx

Gaining Experience, Машко

DarkDeFnx последен пат беше виден (како):
Прегледува скорешна активност, 21 Февруари 2020 во 00:25