1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

XboX Series X

Дискусија во форумот 'Конзоли' започната од toshex, 13 Декември 2019.

 1. TATA_MATA

  TATA_MATA
  Practice makes perfect

  1,529
  1,738
  25 Март 2013
  Машко
  Официјалниот став и на Сони и на Мајкрософт е Holiday 2020. Toa би требало да значи Октомври-Ноември (кога вообичаено излегуваат конзолите) 2020 и кога Американците највеќе трошат, но можно е да изненади некој и да ја извадат порано
   
  На BorisSapphire му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  871
 2. thexfiles125
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,039
 3. ImTheDude
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  710
 4. ARMac
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  312
 5. kirems
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  298
Вчитување...

Сподели

Вчитување...