1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stefan
Последна активност:
19 ноември 2018 at 08:45
Зачленет:
13 Април 2007
Мислења:
394
Допаѓања:
120
Поени од трофеи:
422

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
17 Мај 1987 (Возраст: 31)
Локација:
Прилеп

Сподели

stefan

Gaining Experience, Машко, 31, од Прилеп

Destiny, it's up to you, isn't it !? 15 Декември 2017

stefan последен пат беше виден (како):
19 ноември 2018 at 08:45