1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Eddytion
Зачленет:
30 ноември 2012
Мислења:
5
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Пол:
Машко
Локација:
SK

Сподели