1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft

Дискусија за Microsoft конзоли,игри, дополнителна опрема и сервиси - Xbox, Xbox 360, Xbox One

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. toshex
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  2,232
 2. lynx
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,753
 3. ARMac
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  396
 4. kirems
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  394
 5. Miki772
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  763
 6. ARMac
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  306
 7. crcic
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  933
 8. crcic
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,341

Опции за прикажување на темите

Вчитување...