1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
incontempt
Последна активност:
6 Јуни 2020 во 18:10
Зачленет:
24 Февруари 2016
Мислења:
214
Допаѓања:
204
Поени од трофеи:
130
Пол:
Машко

Сподели

incontempt

Gaining Experience, Машко

incontempt последен пат беше виден (како):
6 Јуни 2020 во 18:10