1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

[ПОДАРУВАМ] Моторчиња и пропелери за мини дрон

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од skullmonkey, 20 oктомври 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,961
  3,089
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Ако му требаат на некој овие нека пише инаку одат у новите контејнери.

  viber_image_2019-10-04_14-50-07.jpg
   
  На Vlatzki му/ѝ се допаѓа ова.
 2. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,961
  3,089
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...