1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gocetan
Последна активност:
13 ноември 2019 во 21:49
Зачленет:
6 oктомври 2011
Мислења:
178
Допаѓања:
171
Поени од трофеи:
165
Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

gocetan

Gaining Experience, Машко, од Skopje

gocetan последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Gaming PC: H81 + i7 4770 + 16GB DDR3-1600 + RX580 4GB + 240GB SSD + 1TB HDD, 13 ноември 2019 во 21:49