1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
masterwu
Последна активност:
3 Јуни 2020 во 19:24
Зачленет:
11 Февруари 2016
Мислења:
560
Допаѓања:
391
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Локација:
Струга

Сподели

masterwu

Gaining Experience, Машко, од Струга

masterwu последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија, 3 Јуни 2020 во 19:24