1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Grimriper
Последна активност:
3 Јули 2020 во 15:39
Зачленет:
23 Април 2015
Мислења:
70
Допаѓања:
197
Поени од трофеи:
130

Ги следи 1

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
ноември 30
Локација:
Stip
Занимање:
Front-End Developer

Сподели

Grimriper

Gaining Experience, Машко, од Stip

Grimriper последен пат беше виден (како):
3 Јули 2020 во 15:39