1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Jovan123
Последна активност:
25 Јануари 2020 во 22:34
Зачленет:
6 Декември 2012
Мислења:
11
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
70
Роденден:
22 Март 1980 (Возраст: 39)

Сподели

Jovan123

Intern, 39

Jovan123 последен пат беше виден (како):
25 Јануари 2020 во 22:34