1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Која игра ја плешаш во моментов?

Дискусија во форумот 'Игри' започната од prichina, 16 Април 2013.

 1. STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,386
  2,161
  4 Јули 2013
  Да го потрошам нетот од вип-близо, секако немам што да изгубам :D
   
 2. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,587
  1,693
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Го тргнаа торентот пошо е џабе патот :)
   
  На Jovan2389 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DennyMK

  DennyMK
  On your way to fame

  638
  976
  5 Февруари 2009
  Машко
  Почнав да се заразувам со:[​IMG]
   
 4. cele_x

  cele_x
  Gaining Experience

  342
  473
  2 Септември 2012
  Машко
  ЦЦЦ... Го тргнале торентот од замунда, обично и не ставаат некракнати па да се чека крак- затоа е избришан. Штета ама а баш се израдував :mad:
  @-={K-O-R-U-N}=- беше е-но во право:)
   
 5. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,395
  2,489
  9 Февруари 2011
  Пак денуво? У пм...
   
 6. STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,386
  2,161
  4 Јули 2013
  Треба да е денуво в2, тоа е обично брзо кракливо за месец дена али работата е дали ќе се нафатат. Скоро сите игри што ќе искачаат очекувајте да се со денуво.
   
 7. cele_x

  cele_x
  Gaining Experience

  342
  473
  2 Септември 2012
  Машко
  На salamander, NecrotoX, DennyMK и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. Ulrezaj

  Ulrezaj
  Gaining Experience

  340
  432
  20 Јуни 2012
  Машко
  Ги изиграв уште од поодамна ама баш денеска ја почнав пак кецот... предобри се :)
   
  На DennyMK и cele_x им се допаѓа ова.
 9. igoooor7

  igoooor7
  Gaining Experience

  123
  140
  17 Февруари 2015
  Машко
  Фешта по повод една година од The Witcher 3 EN_Birthdaycard.jpg
   
  На prichina и Avid им се допаѓа ова.
 10. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  931
  1,426
  6 ноември 2007
  Вчера ја завршив Uncharted 4, феноменална игра... Малку фалеше да ја надмине U2 по квалитет. Не ми се свиде истиот рециклиран гејмплеј, се понадевав на нешто ново и донекаде стилот на Drukmann во раскажувањето. Amy Hennig беше за класа подобра, овај ми е некако премногу драма и карактери без suspension.
  Графички една од најдобрите што ги имам видено и дефинитивно најубава ПС4 ексклузива. Нивото на детали на одредени локации надминува здрав човечки разум... ПРекумерно расфрлање... Поминуваш покрај одредена локација на 10тина секунди а знаеш дека на неа е работено со месеци. Стварно се надминале Naughty Dog
   
  На isnogood, TylerMkD, Filip988 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 11. Filip988

  Filip988
  Intern

  23
  30
  4 oктомври 2015
  Машко
  DOOM, Marvel Heroes, Star Wars Battlefront
   
 12. Neokhor

  Neokhor
  Intern

  44
  24
  3 oктомври 2014
  Машко
  agar.io и ништо друго
  Веќе 3 месеци :blush:
   
 13. Avid

  Avid
  Guru

  4,188
  6,239
  21 Јануари 2009
  u twelve?
   
  На boro1 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Astro

  Astro
  Guru

  6,280
  8,693
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Uncharted 4 ја има за PC?
   
 15. Ficho

  Ficho
  Gaining Experience

  238
  190
  9 Јули 2015
  Машко
  Нееееее.... PS exclusive е колку што знам.
   
  На ivangjurichikj1 и isnogood им се допаѓа ова.
 16. FrukaZ

  FrukaZ
  Gaining Experience

  312
  361
  16 Август 2013
  Машко
  Фудбал
  Fallout 4 - 2 пат (Првиот пат со чит се заебав се открив на мапата и не беше нешто тешко, исто користев многу други читови и ја извртив за 14 саата, вториот пат видов дека многу повеке мисии и други Quests се наогаат успат додека ја откриваш мапата :) )
   
 17. Ulrezaj

  Ulrezaj
  Gaining Experience

  340
  432
  20 Јуни 2012
  Машко
  Завршив со Darksiders па наредна (по 4ти пат) Deus EX Human Revolution

  .

  Чисто да се спремам за

   
  На marto му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Kikobe

  Kikobe
  Intern

  2
  1
  22 Мај 2016
  Машко
 19. MomceMakedonce

  MomceMakedonce
  Intern

  5
  4
  8 Април 2014
  Машко
  CS:GO KAO dobro utro-dobar den, i po edne pat za leka nokj, a u spat dark souls 3 i ke go preebam pc to zaradi taa igra, mamicata nivna....
   
  На Ficho му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Neokhor

  Neokhor
  Intern

  44
  24
  3 oктомври 2014
  Машко
  nope
   
 21. Војвода

  Војвода
  Unstoppable

  2,137
  3,485
  26 oктомври 2012
  Машко
  Rise of the Tomb Raider... Луѓе, графикава на играва е СТРАШНА!!!
  На High изгледа, 98% идентично на Real Life, поточно Филмски "real" life.
  Поготово стартната сцена со планината...
  [​IMG]
   
  На Nightingale, DennyMK, Ficho и уште 6 други им се допаѓа ова.
 22. AlexanderMK

  AlexanderMK
  Practice makes perfect

  1,141
  1,798
  19 Мај 2011
  Машко
  Од каде ја зема и која цена ?
   
 23. Војвода

  Војвода
  Unstoppable

  2,137
  3,485
  26 oктомври 2012
  Машко
  Еден пријател ми ја шерна преку Стим, не платив ништо. :)
   
  На DennyMK и AlexanderMK им се допаѓа ова.
 24. Mar tiN

  Mar tiN
  Gaining Experience

  542
  365
  2 Јануари 2014
  Машко
  112362485d876718793bebbf6519abca_large.jpeg
   
  Ethan, Jovan2389 и на Војвода им се допаѓа ова.
 25. StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,074
  3,722
  5 Декември 2009
  Машко
  Ја моментално возам Euro Truck Simulator 2. Мора пари да се печалат. :D
   
  StevoB26, uwemi и на tupacan им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...