1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Filip reborn
Последна активност:
15 Јули 2019 во 14:01
Зачленет:
17 ноември 2015
Мислења:
11
Допаѓања:
27
Поени од трофеи:
20

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
20 Април 1998 (Возраст: 21)

Сподели

Filip reborn

Intern, Машко, 21

Filip reborn последен пат беше виден (како):
15 Јули 2019 во 14:01