1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ficho
Зачленет:
9 Јули 2015
Мислења:
266
Допаѓања:
211
Поени од трофеи:
155
Пол:
Машко
Роденден:
21 ноември 1992 (Возраст: 26)

Сподели