1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Enis-Phantom
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 17:56
Зачленет:
18 ноември 2013
Мислења:
324
Допаѓања:
394
Поени од трофеи:
205

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Небитно

Сподели

Enis-Phantom

Gaining Experience, Машко, од Небитно

Enis-Phantom последен пат беше виден (како):
Прегледува тема PayPal - Ултимативна тема за совети, упатства и општа дискусија, 15 oктомври 2019 во 17:56